Osvětlení pro zubní laboratoř

S výběrem vhodného osvětlení vám rádi nezávazně poradíme, kontaktujte nás.

Osvetleni pro zubni ordinace

DentaSun LAB 2× 80W

Oblíbený model plnospektrálního svítidla pro rovnoměrné osvětlení stolu zubního technika.

Oblíbené svítidlo pro rovnoměrné osvětlení pracovního stolu zubního technika – vhodné zejména pro dlouhý stůl o menší hloubce (rádi poradíme). Matný difuzor s vysokou spektrální propustností zajistí příjemné difuzní světlo a eliminaci odlesků a stínů. Plnospektrální zářivky NASLI 80 W / T5 jsou zárukou výborně vyváženého spektra s vysokým indexem cirkadiální účinnosti (přirozené pro organizmus při dlouhodobém pobytu pod umělým osvětlením). Samozřejmostí je výborné podání barev (Ra 95). V kombinaci s doplňkovými svítidly pak vytvoří homogenní světelné prostředí s dobře nastavenými poměry osvětlenosti. Svítidlo záměrně není vybaveno vnitřními parabolickými zrcadly pro maximalizaci výkonu směrem dolů, protože jsou příčinou nadměrného tepelného vyzařování (zrcadla odrazí i infračervenou část spektra vnímanou člověkem jako teplo). Přehnaně vysoká účinnost svítidel některých výrobců je navíc při často nedostatečně osvětleném zbytku místnosti nežádoucí – celý prostor ordinace je pak osvětlen velmi nerovnoměrně. Systém DentaSun vždy řeší osvětlení v laboratoři jako celek a závěsné svítidlo je jeho důležitou součástí.

Svítidlo splňuje normu HLS, což mimo jiné znamená, že má odstíněno elektromagnetické rušení předřadníků a kabeláže do prostoru.

Rozměry: 1575 × 200 x 55 mm
Příkon: 160 W
Životnost zdroje: 24 000 h
Charakterisikai: přímé osvětlení
Materiál: slitina hliníku
Barva: bílá

Osvetleni pro zubni ordinace

DentaSun LAB 4× 54W

Nejprodávanější model plnospektrálního svítidla pro rovnoměrné osvětlení stolu zubního technika.

Oblíbené svítidlo pro rovnoměrné osvětlení pracovního stolu zubního technika. Matný difuzor s vysokou spektrální propustností zajistí příjemné difuzní světlo a eliminaci odlesků a stínů. Plnospektrální zářivky NASLI 54 W / T5 jsou zárukou výborně vyváženého spektra s vysokým indexem cirkadiální účinnosti (přirozené pro organizmus při dlouhodobém pobytu pod umělým osvětlením). Samozřejmostí je výborné podání barev (Ra 95). SV kombinaci s doplňkovými svítidly pak vytvoří homogenní světelné prostředí s dobře nastavenými poměry osvětlenosti. Svítidlo záměrně není vybaveno vnitřními parabolickými zrcadly pro maximalizaci výkonu směrem dolů, protože jsou příčinou nadměrného tepelného vyzařování (zrcadla odrazí i infračervenou část spektra vnímanou člověkem jako teplo). Přehnaně vysoká účinnost svítidel některých výrobců je navíc při často nedostatečně osvětleném zbytku místnosti nežádoucí – celý prostor ordinace je pak osvětlen velmi nerovnoměrně. Systém DentaSun vždy řeší osvětlení v laboratoři jako celek a závěsné svítidlo je jeho důležitou součástí.

Svítidlo splňuje normu HLS, což mimo jiné znamená, že má odstíněno elektromagnetické rušení předřadníků a kabeláže do prostoru.

Rozměry: 1275 × 428 x 55 mm
Příkon: 216 W
Životnost zdroje: 24 000 h
Charakterisikai: přímé osvětlení
Materiál: slitina hliníku
Barva: bílá

Všechna práva vyhrazena © isvetlo.cz