Stolní lampy

S výběrem vhodného osvětlení vám rádi nezávazně poradíme, kontaktujte nás.

Stolní lampa

Tamie Exarm 12 W

Stolní lampa

Budete překvapeni množsvím a kvalitou světla, které vám tato lampa poskytne. Díky speciálnímu difuzoru (jako u všech svítidel DentaSun) se světlo rozptýlí a osvětlí velkou část vaší pracovní plochy. Díky věrnému podání barev budete i jemné detaily (např. drobné písmo) vnímat mnohem ostřeji než u běžně prodávaných lamp.

Tuto lampu vyrábíme ve spolupráci s tradičním japonským výrobcem stolních lamp a jsme na ni opravdu pyšní. Kromě skvělého plnospektrálního světla se vyznačuje precizní japonskou mechanikou, díky níž se s ní snadno manipuluje a perfektně drží v nastavené poloze.

Rozměry: maximální výška 1 m
Napájení: 12 V. 1,5 A
Životnost zdroje: 24 000 h
Teplota chromatičnosti: 6500 K
Materiál: slitina hliníku, ocel
Barva: bílá

Stolní lampa

Carmen 9 W

Stmívatelná stolní lampa

Tato stolní lampa je vhodná jak do obytných prostor, tak do kanceláří, laboratoří či dílen jemné mechaniky a elektroniky. Elektrické obvody jsou speciálním způsobem odrušené, tak aby působení svítidla do okolí bylo co nejmenší – Holistic Lighting System (HLS®).

Rozměry: výška 43 cm (90°), délka ramene 37 cm
Napájení: 12 V, 1 A
Životnost zdroje: 24 000 h
Teplota chromatičnosti: 5500 K
Materiál: plast, kov
Barva: bílá

Stolní lampa

OTT-LITE 18 W

Stolní lampa

Stolní lampa

Carmen 9 W

Flexi 2 OTT-LITE

Kvalitní lampu s čistými tvary a moderním designem ocení všichni, kdo potřebují ke své práci kvalitní osvětlení umožňující přesné vnímání tvarů a barev, a to včetně velmi drobných detailů. Flexibilní stojanová tyč se dvěma ohebnými částmi umožňuje plynulou regulaci polohy, díky níž můžete jasné světlo nasměrovat přesně tam, kam potřebujete.

Stolní lampa

Napájení: 230 V, 50 Hz
Životnost zdroje: 10 000 h
Teplota chromatičnosti: 5 800 K
Materiál: plast
Barva: bílá

Stolní lampa

Ayako 7 W

Stolní lampa

Tato stolní lampa je vhodná jak do obytných prostor, tak do kanceláří, laboratoří či dílen jemné mechaniky a elektroniky. Elektrické obvody jsou speciálním způsobem odrušené, tak aby působení svítidla do okolí bylo co nejmenší (Holistic Lighting System (HLS®).

Rozměry: maximální výška 38 cm
Životnost zdroje: 24 000 h
Teplota chromatičnosti: 5500 K
Materiál: kov, plast
Barva: červená

Všechna práva vyhrazena © isvetlo.cz